Biuro  Architektoniczne i wielobranżowe,

Działamy na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji z zakresu projektu architektoniczno-budowlanego i wykonawczego. Wykonujemy projekty budynków mieszkalnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, biurowców, hoteli czy budownictwa przemysłowego. Zajmujemy się również projektowaniem zieleni w skali makro oraz mikro.Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania projektu, obsługę formalno-prawną oraz profesjonalny nadzór podczas procesu budowy. Współpracujemy ze sprawdzonymi bielskimi firmami wykonawczymi granży budowlanej oraz ogrodniczej tak aby nasze projekty znajdowały swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Krzysztof Janiszewski,

mgr inż. architekt, absolwent wydziału Architektury i Urbanistyki w Krakowie. Dyplom 2004 r. Osoba z wieloletnim doświadczeniem architektonicznym w Polsce i za granicą. Kurator oraz promotor wielu inicjatyw społecznych tj. wystawy, wernisaże, koncerty. Nauczyciel prowadzący w autorskiej szkole rysunku architektonicznego w Bielsku Białej. Artysta malarz z zamiłowania.                                     

 

Justyna Janiszewska,

mgr sztuki inż. architekt krajobrazu, absolwentka wydziału Architektura Krajobrazu we Wrocławiu. Ukończyła również studia magisterskie na Akademii Jana Długosza w Częstochowie , kierunek Grafika na wydziale Sztuk Plastycznych. Osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży architektura krajobrazu. Wykładowca historii sztuki w szkole rysunku architektonicznego archiCel .                                      

Slider

Kontakt:

ul. Piastowska 7/4

43-300 Bielsko Biała

tel. 728 738 374

biuro.jkjstudio@gmail.com

Tagi:

projekty, architektura, krajobraz,

domy energooszczędne, domy pasywne, 

ogrody,wnętrza, Bielsko-Biała, 

architekci